Aktualności

2012-03-05 Schrony

Wnętrza gdyńskich schronów przeciwlotniczych z czasów II Wojny Światowej, które nie są udostępnione do zwiedzania, miłośnicy historii i fortyfikacji mogą zwiedzić na naszych wirtualnych spacerach. Schron przy ulicy Polskiej i schron przy ulicy Chrzanowskiego.


2012-01-09 WOŚP 2012

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak co roku w Gdyni pełna atrakcji. Panoramiczny reportaż z WOŚP można zobaczyć tutaj>>. Śnieg jednak nie dopisał. Kto stęsknił się za krą na morzu może z nami powspominać zeszłoroczną zimę.>>


2011-12-04 Mikołaje

Mimo złej pogody w ramach corocznej imprezy "Mikołaje na motocyklach" przez Trójmiasto przejechała rekordowa liczba 2468 motocykli i skuterów. Meta jak zwykle na Skwerze Kościuszki w Gdyni.>>>


2011-10-20 Teatr Muzyczny

Zapraszamy do obejrzenia sceny i widowni Teatru Muzycznego w Gdyni.

W Trójmieście można już zwiedzić wirtualnie 5 teatrów: Teatr Wybrzeże - Gdańsk, Scenę Kameralną - Sopot, Teatr Atelier - Sopot, Teatr Muzyczny - Gdynia, Teatr Miejski - Gdynia.


2011-09-11 Zlot Żaglowców 2011

Zlot żaglowców The Culture 2011 Tall Ships Regatta odbył się w Gdyni tydzień temu. Wirtualny spacer po tym wydarzeniu możecie zobaczyć u nas. Blisko 160 panoram z nabrzeża i pokładów przycumowanych przy nim trzynastu żaglowców. Wśród nich największe: Mir, Kruzensztern, Sedov oraz sławny Fryderyk Chopin. >>>


2011-08-30 Dar Pomorza

Statek Muzeum - DAR POMORZA dostępny już do wirtualnego zwiedzania. Zakotwiczony przy Nabrzeżu Pomorskim żaglowiec, stał się jednym z symboli Gdyni. Wirtualny spacer prowadzi po pokładzie i interesujących wnętrzach znajdujących się pod pokładem.


2011-08-12 ORP Błyskawica

Dodaliśmy spacer po Statku Muzeum - ORP Błyskawica. Jest to niszczyciel typu Grom - najstarszy na świecie wciąż istniejący okręt tego typu. Wirtualny spacer po pokładzie oraz znajdujących się pod pokładem maszynowniach i wnętrzu kotła parowego.


2011-08-10 Statek Baltica

Do obejrzenia spacer po statku badawczym Baltica. Jego załoga zasłynęła tym, że w 2010 roku uratowała psa dryfującego na krze po Zatoce Gdańskiej. Uratowany pies znalazł na statku nowy dom i otrzymał imię Baltic, a jego historia obiegła media całego świata. >>>


2011-07-20 Gdynia Orłowo

Są już dostępne panoramy z Gdyni Orłowa. Macie możliwość zwiedzenia jednych z największych atrakcji turystycznych Gdyni - orłowskiego mola, portu rybackiego, plaży i Orłowskiego Klifu.


2011-07-14 Ruszyła nowa strona

Od dzisiaj Spacerem.pl w zupełnie nowej odsłonie. Poza zmienionym wyglądem dodaliśmy też nowe funkcjonalności. W tej chwili na Spacerem.pl zwiedzisz wirtualnie Kołobrzeg, Sopot i Gdynię. W przygotowaniu kolejne miasta.


O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1243 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 774 panoram
 » Zakopane • 339 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »